Wydarzenia 2019/2020 / Ślubowanie klas pierwszych

15 października 2019

14 października b.r. w naszej szkole odbyła się niezwykle ważna uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klas pierwszych. O godz. 8:00 w budynku Orawskiego Centrum Kultury przy dźwiękach muzyki wkroczyły w pełnej gali wszystkie klasy pierwsze.

Pierwszoklasiści w obecności Dyrekcji Szkoły, zaproszonych gości i rodziców zaprezentowali krótki program artystyczny, poprzez który zdawali pierwszy egzamin na ucznia. Śpiewająco i z radością prezentowali swoje zdolności. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że egzamin pięknie zdali i mogą już zostać przyjęci do braci uczniowskiej. Pierwszoklasiści ślubowali na sztandar szkoły. Następnie na prośbę Uczniów Pani Dyrektor dokonała aktu pasowania i rozdano pamiątkowe dyplomy. Nie zabrakło również drobnych upominków oraz słodkiego poczęstunku.

Kochane Pierwszaki! Cieszymy się, że jesteście już uczniami i życzymy Wam sukcesów w nauce. Powodzenia! Niech zdobywanie wiedzy będzie dla Was radością!