Gmina Jabłonka

Szkoła Podstawowa nr 1 w Jabłonce
im. Adama Mickiewicza

Nabór do Orawskiej Samorządowej Szkoły Muzycznej I stopnia

  11 maja 2020

Zapraszamy do Orawskiej Samorządowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Jabłonce. Prowadzimy nabór na rok szkolny 2020/2021. Kształcenie muzyczne mogą rozpocząć dzieci w wieku od 6 do 16 roku życia. Uczymy grać na wybranych instrumentach akustycznych: akordeonie, fortepianie, altówce, skrzypcach, wiolonczeli, gitarze, flecie, klarnecie, saksofonie, trąbce i perkusji. Uczniowie naszej szkoły uczęszczają również na zajęcia umuzykalniające i uczestniczą w zajęciach zespołowych: chóru, orkiestry kameralnej lub big-bandu. Infrastrukturę Orawskiej Samorządowej Szkoły Muzycznej stanowi nowoczesny budynek oddany do użytku szkoły we wrześniu 2018 roku. Znajdujemy się w centrum Jabłonki. Szkoła jest placówką publiczną – zajęcia są bezpłatne, a absolwenci otrzymują państwowy dyplom ukończenia szkoły muzycznej I stopnia. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi osiągnięciami i historią szkoły w galerii na www.muzyczna.jablonka.pl oraz z materiałami promocyjnymi na profilu facebookowym szkoły (szukaj: muzyczna.jablonka)

Gra na instrumencie rozwija zdolność logicznego myślenia, uczy odpowiedzialności i uwrażliwia dzieci na sztukę i piękno. 

Kwestionariusz zgłoszeniowy dostępny na stronie www szkoły.

ZAPRASZAMY DO SZKOŁY MUZYCZNEJ!

Poznaj naszą szkołę: https://www.facebook.com/muzyczna.jablonka/videos/157949542326612/

Poznaj naszych uczniów:

#zostajęwdomu i… gram! 😄🎼🥳🎶🥰

🔥Internauto -> obejrzyj do końca! -> UDOSTĘPNIJ 😉 🔥Kochani!Pomimo trudnego czasu robimy co w naszej mocy, aby nauka – również u nas – przebiegała normalnie. Chcemy podzielić się ze wszystkimi, jak szkoła muzyczna stanowić może odskocznię od skomplikowanej i monotonnej codzienności! Wprawdzie nasze drzwi pozostają chwilowo zamknięte, ale serca otwarte! 😄🎼🥳🎶🥰 Trwa nabór na rok szkolny 2020/2021. Zapraszamy do składania wniosków do Orawskiej Samorządowej Szkoły Muzycznej w Jabłonce. Więcej informacji na http://muzyczna.jablonka.pl#zostanwdomu #zostajewdomu #OrawskaSamorzadowaSzkolaMuzyczna

Opublikowany przez Orawska Samorządowa Szkoła Muzyczna Poniedziałek, 6 kwietnia 2020

Poznaj naszych nauczycieli:

🎶🔥🎼😍Poznaj nas, czyli na tych instrumentach uczymy! TRĄBKA – ALTÓWKA – AKORDEON

🎶🔥🎼😍Poznaj nas, czyli na tych instrumentach uczymy! TRĄBKA – ALTÓWKA – AKORDEONRozpoczynamy cykl filmów, w którym nauczyciele Orawskiej Samorządowej Szkoły Muzycznej pokazują na jakich instrumentach możecie grać! #OSSMNabór na rok szkolny 2020/2021 trwa. Więcej info na: http://muzyczna.jablonka.pl/Wypełnij formularz – zgłoś się online przez orawskamuzyczna@gmail.comhttp://muzyczna.jablonka.pl/docs/kwestionariusz.pdfUDOSTĘPNIJ ZNAJOMYM

Opublikowany przez Orawska Samorządowa Szkoła Muzyczna Czwartek, 7 maja 2020

Lista komunikatów:

1 października 2020 Powszechny spis rolny
14 września 2020 Konkurs
28 maja 2020 Orawa Dzieciom Afryki
30 kwietnia 2020 „Moja flaga” 2020
28 kwietnia 2020 Mieszkańcu Gminy Jabłonka!
25 marca 2020 #ZDALNELEKCJE
23 marca 2020 Kolorowa profilaktyka 2
23 marca 2020 Decyzja MEN COVID-19