Orawa Dzieciom Afryki

28 maja 2020

W ostatnią niedzielę maja organizujemy tak wyczekiwane wydarzenie – Orawa Dzieciom Afryki. W tym roku przybierze nieco inną formę niż poprzednie. Ze względu na obowiązujące ograniczenia odbędzie się ona bez festynu rodzinnego na stadionie w Jabłonce. Mimo tego, tak jak już od osiemnastu lat, zapraszamy do udziału w niedzielach misyjnych w kościołach, na których będziemy chcieli podziękować za to, że przez tyle lat jesteście razem z nami.

Wolontariusze Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego będą głosić świadectwo swego powołania misyjnego w dwunastu orawskich parafiach.

Będziemy też kwestować na rzecz dzieci z zaprzyjaźnionej placówki misyjnej w Wau w Sudanie Południowym. Wszystkich ludzi dobrego serca zapraszamy do udziału i wsparcia najmłodszych.

Widzimy się na Orawie już 31 maja. Nie może Cię tam zabraknąć!

Źródło: https://swm.pl/