Druga edycja konkursu profilaktycznego

21 października 2020

Nie daj się monotonii!
Zawalcz z nami o lepszy świat !
I pozostaw po sobie ślad….!

Drogi uczniu, droga uczennico.

Zrób sobie chwilkę przerwy od nauki i napisz krótki wiersz lub rymowankę na ważne tematy, związane z profilaktyką.

Temat: profilaktyka antyalkoholowa, antynikotynowa, higiena osobista, bezpieczeństwo, kultura słowa, wartości, przyjaźń, rodzina, ekologia, wiara, uzależnienia, stres, agresja i wiele innych ważnych dla was zagadnień.

Termin wykonania i odesłania pracy upływa 11 grudnia 2020 roku.

Sposób wykonania: Tekst w MS Word, czcionka Times New Roman rozmiar 14. NALEŻY DOŁĄCZYĆ ZGODĘ RODZICA (Załącznik do pobrania) za pomocą skanu lub zdjęcia z widocznym czytelnym podpisem
Prace wysyłamy na e-mail: sekretarz@jablonka.pl

Każdy tekst należy podpisać imieniem, nazwiskiem, podać klasę/wiek, szkołę i miejscowość, z której pochodzisz.

Prace można zgłosić również u dyrektora, pedagoga szkolnego, wychowawcy, który prześle je na wyżej wymieniony adres.

Nagroda: Najlepsze prace zostaną opublikowane w najnowszym wydaniu „Kolorowej Profilaktyki”, autorzy nagrodzonych prac otrzymają atrakcyjne nagrody

Pamiętaj, możesz przejść do historii i zdobyć pierwsze doświadczenia jako współredaktor.

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU

Wójt Gminy Jabłonka, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Autorzy Kolorowej Profilaktyki