Wydarzenia 2020/2021 / Sukces w Małopolskim Konkursie Języka Angielskiego

7 maja 2021

Z  wielką radością i dumą informujemy, iż uczennica klasy 7c naszej szkoły, Zuzanna Marcinek odniosła ogromny sukces w Małopolskim Konkursie Języka Angielskiego, którego organizatorem jest Małopolskie Kuratorium Oświaty w Krakowie.

Cieszymy się, ponieważ Zuzanna z bardzo dużą liczbą punktów otrzymała tytuł finalisty tego konkursu. Uczennica wzięła udział w trzech etapach. Po październikowych, szkolnych eliminacjach – w styczniu odbył się II etap konkursu (rejonowy), po którym nasza uczennica zakwalifikowała się do ostatniej, najtrudniejszej części na szczeblu wojewódzkim.

Duży talent, wytrwałość i systematyczne przygotowania  przyczyniły się do  zdobycia wysokiego wyniku Zuzanny w konkursie. Gratulujemy wspaniałego osiągnięcia i życzymy dalszych sukcesów. Brawa dla naszej uczennicy!