Wydarzenia 2020/2021 / Projekt edukacyjny „Zdrowe ząbki całe życie”

1 czerwca 2021

Uczniowie klas I b, I c, II b i II c wraz z wychowawczyniami M. Mastela, B. Madeja, M. Machaj i J. Ogorzałek brali udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym pt. „Zdrowe ząbki całe życie”. Wszyscy uczniowie oglądali prezentacje oraz filmy i materiały przesłane przez Polskie Towarzystwo Studentów Stomatologii. Zwieńczeniem projektu dla klas pierwszych było wykonanie plastycznej pracy konkursowej, a dla klas drugich napisanie testu podsumowującego i sprawdzającego zdobytą wiedzę na temat zdrowia i higieny zębów. Spośród wszystkich prac plastycznych zostali wyłonieni laureaci I, II i III miejsca. Najwyższe wyniki z testów drugoklasistów zostały przesłane do organizatorów i oczekują na zatwierdzenie. Już dzisiaj wszystkim uczestnikom gratulujemy zdobytej wiedzy oraz uczestnictwa w tak ciekawym projekcie. Z niecierpliwością oczekujemy na dyplomy od organizatorów.