Wydarzenia 2021/2022 / Kraków – wycieczka klas III

23 listopada 2021

W dniu 23.11.2021 uczniowie klas III a, III b i III c wraz z wychowawczyniami udali się na wycieczkę do Krakowa. Wyjazd odbył się w ramach projektu „Poznaj Polskę”. Swoje zwiedzanie rozpoczęli od Opactwa Benedyktynów w Tyńcu i muzeum, które się w nim znajduje. Następnie w towarzystwie pani przewodnik udali się na Wzgórze Wawelskie, Rynek oraz zwiedzili Kościół Mariacki. Będąc w Krakowie nie zapomnieli również o Sanktuarium w Łagiewnikach, gdzie oprócz krótkiej indywidualnej modlitwy udali się również na wieżę widokową, niektórzy śmiałkowie w towarzystwie jednej z pań weszli na nią nawet po schodach ☺. Dzień był wypełniony mnóstwem atrakcji i ciekawostek, które przejawiały się uśmiechami na twarzy uczniów.