Wydarzenia 2021/2022 / Konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną w języku obcym

20 grudnia 2021

Poznajcie prace, które zostały nagrodzone w naszym Konkursie na najpiękniejsza kartkę świąteczna w języku angielskim lub niemiecki dla uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej nr 1 w Jablonce! Spośród dostarczonych do nas prac wybraliśmy 9 najpiękniejszych kartek (6 zwycięskich i 3 wyróżnione). Dziękujemy za wszystkie prace! Cieszymy się, że nasz konkurs wzbudził tak duże zainteresowanie. Mamy nadzieję, że wprowadził Was w atmosferę Świąt!
Nagrodzone kartki świąteczne

Zwycięzcami konkursu są:
w kategorii klas 1:
I miejsce: Maria Wójt
II miejsce: Izabela Machaj
III miejsce: Aleksandra Rafacz

w kategorii klas 2 i 3:
I miejsce: Adrian Machaj
II miejsce : Natalia Kasprzak
III miejsce: Łukasz Wdówka

Natomiast wyróżnienia otrzymali:
Milena Suwada
Zuzanna Knapczyk
Karolina Paniak

Wszystkim zwycięzcom i wyróżnionym gratulujemy wygranej i nagród. Dziękujemy wszystkim pozostałym uczniom za wzięcie udziału w konkursie. Kartki, które otrzymaliśmy, były wyjątkowe, wykonane z dużym zaangażowaniem. Wybór najpiękniejszych kartek był dla nas trudnym zadaniem, ale sprawił nam wiele radości Dziękujemy!