Gmina Jabłonka

Szkoła Podstawowa Nr 1
im. Adama Mickiewicza
w Jabłonce

Wydarzenia 2021/2022 / Konkurs świąteczny na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową

  22 grudnia 2021

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Jabłonce wzięli udział w konkursie świątecznym na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową. Celem konkursu było: zaangażowanie całej rodziny do wspólnych działań, podtrzymywanie, jak również nawiązywanie prawidłowych relacji rodzinnych, dzięki którym dzieci czują emocjonalną więź z rodziną, która daje poczucie bezpieczeństwa.

Wystawa szopek uświetniła bożonarodzeniową akademię, przygotowaną przez klasę 8a pod przewodnictwem wychowawcy, pani mgr Małgorzaty Stańdo która, która odbyła się 16 grudnia w tutejszej szkole. Po akademii dzieci mogły podziwiać prace swoich kolegów i koleżanek. Na pokaz szopek zaproszono również naszych przedszkolaków wraz z wychowawcami.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom i ich rodzicom za włączenie się w akcję profilaktyczną, która wprowadziła naszą szkołę w świąteczny nastrój. Mamy nadzieję, że wspólne wykonywanie szopek przyczyniło się do zacieśnienia więzi rodzinnych oraz odnalezienie satysfakcji z własnoręcznie wykonanych ozdób świątecznych.