Wydarzenia 2022/2023 / Kreatywna gra logopedyczna

6 grudnia 2022

W dniu 6 grudnia 2022 r. nastąpiło rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Logopedycznego na wykonanie pracy w formie kreatywnej gry logopedycznej. W konkursie wzięło udział 16 uczestników. Celem konkursu było rozbudzenie plastycznej i językowej twórczości, prezentacja uzdolnień plastycznych, rozbudzenie kreatywności ucznia oraz wspólna praca logopedy, nauczyciela i rodzica nad rozwojem mowy z wykorzystaniem technik plastycznych.

Na korytarzu szkolnym została zorganizowana wystawa prac konkursowych. Wszyscy uczniowie mogli podziwiać prace kolegów i koleżanek. Rozdanie dyplomów i nagród odbyło się 15 grudnia 2022 r. na apelu szkolnym. Dziękujemy za zaangażowanie i udział w konkursie. Gratulujemy wspaniałych pomysłów!