Wydarzenia 2022/2023 / Odwiedziny w „Barce”

14 grudnia 2022

W ramach obchodów „Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami” uczniowie z klasy II a wraz z wychowawczynią Panią Katarzyną Nieczaj oraz logopedą Jolantą Ogorzałek udali się 14.12.2022 r. w odwiedziny do podopiecznych „Barki” – Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Jabłonce. Uczniowie w czasie spotkania integracyjnego zaśpiewali przygotowaną piosenkę oraz wręczyli własnoręcznie wykonane kartki świąteczne z życzeniami z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Szczególne podziękowania chcemy złożyć Panu Krzysztofowi Głodziak za poświęcony czas oraz za oprowadzenie nas po placówce, dzięki czemu uczniowie mieli możliwość odwiedzenia podopiecznych placówki podczas zajęć oraz zobaczenia ich pięknych prac. Uczniowie uczestniczyli również w zajęciach z Dogoterapii, która jest metodą wspomagającą rehabilitację oraz edukację. Na zakończenie wizyty Pani Dyrektor Katarzyna Zachwieja obdarowała dzieci słodkościami. To były niezwykłe odwiedziny.