W kwietniu w Zespole Szkół im. Bohaterów Westerplatte odbył się konkurs plastyczno-ekologiczny „DRUGIE ŻYCIE ODPADÓW”.
Konkurs został rozstrzygnięty i 29 kwietnia nagrodę za zajęcie II-go miejsca odebrał Łukasz Wdówka uczeń klasy 7a. Wykonał piękną filiżankę ze spodeczkiem.
Gratulujemy pomysłowości, ogromu pracy włożonego w wykonanie zadania konkursowego oraz zajęcia II miejsca w konkursie.





