7 maja w Stryszawie rozegrano zawody rejonowe w piłce ręcznej chłopców klas VII–VIII. Naszą szkołę reprezentowali wyłącznie uczniowie klas VII, którzy mimo rywalizacji ze starszymi kolegami pokazali orawski charakter i bardzo dobrą grę.
Nasi szczypiorniści wygrali wszystkie swoje spotkania i pewnie sięgnęli po pierwsze miejsce, meldując się tym samym w finale wojewódzkim, który zostanie rozegrany 21 maja w Tarnowie.
Jest to już czwarty finał wojewódzki wywalczony przez reprezentacje naszej szkoły w tym roku, co jest ogromnym sukcesem! 



Gratulujemy całemu zespołowi oraz życzymy powodzenia w finale! 














