Gmina Jabłonka

Szkoła Podstawowa Nr 1
im. Adama Mickiewicza
w Jabłonce

19 maja 2026

19 maja odbył się Gminny Konkurs Przyrodniczy dla klas IV pod hasłem „Przyroda w obiektywie”.

Naszą szkołę reprezentowało sześciu uczniów:

Kamil Chmura, Kamila Czyszczoń, 

Julia Stasiak, Wiktoria Klucz,

Zuzanna Omylak, Milena Stanaszek. 

Miło nam poinformować, że uczennica Milena Stanaszek zdobyła II miejsce.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a szczególnie Milenie, życząc dalszych sukcesów.