19 maja odbył się Gminny Konkurs Przyrodniczy dla klas IV pod hasłem „Przyroda w obiektywie”.
Naszą szkołę reprezentowało sześciu uczniów:
Kamil Chmura, Kamila Czyszczoń,
Julia Stasiak, Wiktoria Klucz,
Zuzanna Omylak, Milena Stanaszek.
Miło nam poinformować, że uczennica Milena Stanaszek zdobyła II miejsce.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a szczególnie Milenie, życząc dalszych sukcesów.











