19 maja 2026 roku uczennice naszej szkoły rozegrały świetny turniej finałowy w Nowym Sączu.
Szczypiornistki z klas VII-VIII zaprezentowały bardzo dobrą grę i ogromne zaangażowanie, ulegając jedynie drużynie ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego Kusy Kraków.
Pozostałe spotkania zakończyły się zwycięstwami naszych zawodniczek, dzięki czemu mogły cieszyć się ze zdobycia srebrnego medalu mistrzostw województwa 
Gratulujemy całej drużynie świetnego wyniku i godnego reprezentowania szkoły! 


















