Gmina Jabłonka

Szkoła Podstawowa Nr 1
im. Adama Mickiewicza
w Jabłonce

19 maja 2026
19 maja 2026 roku uczennice naszej szkoły rozegrały świetny turniej finałowy w Nowym Sączu.
Szczypiornistki z klas VII-VIII zaprezentowały bardzo dobrą grę i ogromne zaangażowanie, ulegając jedynie drużynie ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego Kusy Kraków.
Pozostałe spotkania zakończyły się zwycięstwami naszych zawodniczek, dzięki czemu mogły cieszyć się ze zdobycia srebrnego medalu mistrzostw województwa 🥈
Gratulujemy całej drużynie świetnego wyniku i godnego reprezentowania szkoły! 👏🔥