20.05.2026 r. klasy 6a i 6b wybrały się na wycieczkę do Sandomierza. Uczniowie rozpoczęli dzień od relaksującego rejsu statkiem po Wiśle, po czym udali się na zwiedzanie miasta. W trakcie wyjazdu zobaczyli Muzeum Figur Woskowych z serialu „Ojciec Mateusz”, weszli na zabytkową Bramę Opatowską oraz przeszli sandomierskimi podziemiami. Wyjazd był dla wszystkich świetną okazją do integracji i miłego spędzenia czasu
20 maja 2026
















