21 maja dzieci pierwszokomunijne z klas III wyruszyły na swoją pielgrzymkę dziękczynną.
Pierwszym punktem naszego wyjazdu była wizyta na cmentarzu na Bachledówce — chwila zadumy, modlitwy i pamięci o tych, którzy odeszli. Następnie udaliśmy się na punkt widokowy, gdzie mogliśmy podziwiać piękną panoramę Podhala i cieszyć się wyjątkowo słoneczną pogodą.
Po wspólnej modlitwie udaliśmy się do Ludźmierza. Tam dzieci miały chwilę czasu wolnego, odpoczęły i z radością zjadły pyszne lody
Następnie wspólnie odmówiliśmy Litanię Loretańską w Ogrodzie Różańcowym przy Sanktuarium Matki Bożej Ludźmierskiej.
To był piękny dzień pełen modlitwy, radości, wspólnoty i niezapomnianych przeżyć. Dzieci wróciły zmęczone, ale bardzo szczęśliwe i uśmiechnięte



















