Za nami wyjątkowy dzień pełen dobra, wzruszeń i wspólnej integracji podczas corocznej,ogólnoswiatowej akcji charytatywnej „Pola Nadziei”. Serdecznie przywitaliśmy gości oraz uczniów wszystkich gminnych szkół, którzy tak licznie wzięli udział w wydarzeniu. Wspaniałym początkiem naszego spotkania był wspólny taniec belgijki, który połączył wszystkich uczestników w atmosferze radości i jedności. Następnie odbył się uroczysty przemarsz do OCK, gdzie czekał na nas koncert oraz występy artystyczne uczniów poszczególnych szkół. Młodzi artyści zachwycili publiczność swoim zaangażowaniem i pięknymi występami. Szczególne gratulacje kierujemy do reprezentantki naszej szkoły – Samanty Wilgierz, która z dumą i wielkim talentem zaprezentowała się na scenie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, organizatorom, nauczycielom oraz osobom zaangażowanym w przygotowanie tego wyjątkowego wydarzenia. Razem pokazaliśmy, że dobro ma ogromną moc!
25 maja 2026
















