1 czerwca w Skrzyszowie koło Tarnowa został rozegrany ostatni finał wojewódzki w piłce ręcznej chłopców klas VII–VIII.
Naszą szkołę reprezentowała drużyna oparta wyłącznie na uczniach klas VII, która znakomicie zaprezentowała się w rywalizacji ze starszymi kolegami. Po bardzo dobrej grze i ambitnej walce nasi szczypiorniści wywalczyli 2. miejsce w województwie małopolskim! 
Do zwycięstwa zabrakło naprawdę niewiele… Jednak nasi zawodnicy pokazali ogromny charakter, wolę walki oraz potencjał, który daje duże nadzieje przed przyszłorocznymi rozgrywkami.
To był kolejny świetny występ reprezentacji naszej szkoły i piękne zwieńczenie bardzo udanego sezonu piłki ręcznej. 






Jesteśmy z Was dumni! 




















