Gmina Jabłonka

Szkoła Podstawowa Nr 1
im. Adama Mickiewicza
w Jabłonce

Wydarzenia 2021/2022 / WIELKI SUKCES UCZENNICY NASZEJ SZKOŁY W KONKURSIE J. ANGIELSKIEGO

  5 kwietnia 2022

WIELKI SUKCES UCZENNICY NASZEJ SZKOŁY
ZUZANNY MARCINEK
W ETAPIE WOJEWÓDZKIM MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Z wielką przyjemnością informujemy, że uczennica naszej szkoły Zuzanna Marcinek z klasy 8a już po raz drugi z kolei została finalistką Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2021/2022.

Zuzanna wykonała ogromną pracę, przygotowując się do poszczególnych etapów (szkolnego, rejonowego oraz wojewódzkiego) i przyswajając wiadomości z języka angielskiego na odpowiednim poziomie (etap wojewódzki: advanced). Uczennica zgromadziła bardzo dużą liczbę punktów i niewiele dzieliło ją od uzyskania tytułu laureata. Zuzia otrzyma odpowiednie zaświadczenie, które będzie ją uprawniało do dodatkowych
punktów liczonych przy rekrutacji do szkoły średniej.

Na wspomnienie zasługuje również udział w Małopolskim Konkursie Języka Angielskiego uczennicy Aleksandry Marcinek, która pewnie dotarła do etapu rejonowego.    

Serdecznie gratulujemy dziewczętom, które podjęły wyzwanie i osiągnęły tak wysokie wyniki.

Uczennice do wspomnianego konkursu przygotowała p. Ewelina Torba.