Zwycięstwo uczniów naszej szkoły w konkursie „LICZĘ SIĘ DLA JABŁONKI”

Uczniowie SP nr 1 w Jabłonce wzięli liczny udział w konkursie „LICZĘ SIĘ DLA JABŁONKI” zorganizowanym przez Urząd Statystyczny w Krakowie w związku z wytypowaniem naszej gminy do  powszechnego spisu próbnego kwiecień 2020.

Rywalizacja przebiegała w trzech grupach (kl. I-III, kl. IV-VIII szkół podstawowych i szkoły średnie) oraz w dwóch kategoriach (plakat, rysunek, komiks oraz opowiadanie, reportaż, esej).

Jest nam miło poinformować, że dwoje uczniów naszej szkoły zajęło pierwsze miejsce:

• Julia Borzęcka, kl. II – plakat
  • Piotr Duduś, kl. VI – opowiadanie

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, jak również pozostałym uczestnikom za piękne prace, zaangażowanie i poświęcony czas, a rodzicom za  wsparcie i czuwanie nad postępami dzieci.

Wszystkie prace konkursowe można zobaczyć na stronie Urzędu Statystycznego w Krakowie.

Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego

Z radością informujemy, że uczennica naszej szkoły, Weronika Pilch z klasy VIII b została finalistką Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla szkół podstawowych w roku szk. 2019/2020. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów już poza murami naszej szkoły.

Jednocześnie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy w tym roku szkolnym próbowali swoich sił w konkursach małopolskich z różnych przedmiotów. Doceniamy wysiłek włożony w przygotowania i kibicujemy na przyszłość.

W tym miejscu podziękowania składamy także nauczycielom przygotowującym swoich podopiecznych oraz rodzicom zachęcającym i wspierającym dzieci do podjęcia dodatkowych trudów.