Wydarzenia 2023/2024 / Mikołajki

6 grudnia 2023

Ho! Ho! Ho! 6 grudnia to bardzo wyczekiwany przez dzieci dzień. Uczniowie klas I-III w tym roku obchodzili Mikołajki nie tylko poprzez spotkanie z Mikołajem i otrzymanie prezentów. Klasy 1c i 1d udały się do Zespołu Szkół im. Bohaterów Westerplatte na rozgrywki sportowe. Mieli okazję brać udział w ciekawych grach i zabawach. Klasa 3b odwiedziła salę zabaw Kawka-Zabawka w Jabłonce, gdzie uczestniczyli w warsztatach „Mikołajkowe niespodzianki”. Klasy 2a, 2b i 2c wybrały się do kina na bajkę „Trolle 3”. Mnóstwo radości, piosenek i brokatu, które widzieli na ekranie wprowadziły ich w mikołajkowy nastrój. Pozostałe klasy I-III z uśmiechem na twarzy spotkały się z Mikołajem, który miał mnóstwo pracy podczas wręczania wszystkich prezentów.