Wydarzenia 2023/2024 / ,,Zgoda buduje, niezgoda rujnuje” – integracja

18 marca 2024
,,Zgoda buduje, niezgoda rujnuje”

Wieje wicher
Szumią knieje
W naszej szkole
coś się dzieje
Gwałtu! Rety! Olaboga!
W całym zamku jakaś trwoga
Czy to spisek?
Zobaczymy…
Raz intryga, a raz kpina
Czy to Klara kpi z Papkina?
Niech podnosi się kurtyna!

Uczniowie z grupy teatralnej działającej w naszej szkole pod opieką p.Urszuli Małysy, p.Jolanty Szczęśniak-Basisty oraz p.Katarzyny Kasprzak 14.03.2024 zaprezentowali swoje talenty aktorskie. Wystąpili w wybranych scenkach z komedii Aleksandra Fredry ,,Zemsta”. W myśl przysłowia ,,zgoda buduje, niezgoda rujnuje” widzowie mogli zobaczyć, jak rzeczywistość zmienia się pod wpływem największej wartości, jaką jest dobro.

Swoją obecnością zaszczycili nas:
-Dziadkowie, Rodzice i rodzeństwo uczniów z grupy teatralnej;
-Dyrektor, Wychowawczyni oraz uczniowie kl VI SP w Piekielniku wraz z Rodzicami;
-Dyrekcja i Nauczyciele z naszej szkoły.

Miłym Gościom serdecznie dziękujemy za obecność i docenienie wysiłku oraz talentów młodych aktorów.
Po wspaniałej uczcie duchowej zaprosiliśmy wszystkich na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców i nauczycieli. Za pomoc w jego przygotowaniu również bardzo dziękujemy.
Uczniowie z Piekielnika oprowadzani przez wesołego Papkina zwiedzili też naszą szkołę.