Gmina Jabłonka

Szkoła Podstawowa Nr 1
im. Adama Mickiewicza
w Jabłonce

Wydarzenia 2023/2024 / Spotkanie – przybliżenie zawodu technika weterynarii

  4 kwietnia 2024

Dnia 3.04.2024 roku odbyło się w naszej szkole spotkanie klas SIÓDMYCH z Pania Technik Weterynarii. Spotkanie to zorganizowane zostało przy współpracy z rodzicami jednego z naszych uczniów
N. Bartkowiak, w ramach autorskiego projektu wychowawców dla klas VII dotyczącego przyszłych wyborów ścieżek życiowych i zawodowych młodzieży. Spotkanie miało na celu przybliżenie zawodu technika weterynarii, a także ukazanie jak można pomagać zwierzętom wykonując ten zawód. Pani prelegent dała również uczniom do zrozumienia, że ich dzisiejsze wybory, będą miały wpływ na ich przyszłe życie. Spotkanie z naszym gościem dostarczyło uczniom wielu wrażeń, wszyscy od początku do końca byli niezwykle zainteresowani, zadawali pytania i byli bardzo zainteresowani tematami omawianymi podczas prezentacji.

Składamy serdeczne podziękowania zarówno naszemu szanownemu gościowi, jak i rodzicom włączającym się w naszą akcję.